درباره ما

امروزه راه های زیادی برای تبلیغات و بازاریابی مشاغل ، در دسترس می باشد . با توجه به رشد روز افزون اینترنت ، وب سایت را می توان یکی از قدرتمند ترین روش های تبلیغات در محیط مجازی و جهانی وب خواند . وب سایت در هر زمینه شغلی را می توان یک دفتر کار ، فروشگاه و ... دانست که مستلزم هیچ گونه حضور فیزیکی نمی باشد .

شرکت طراحی و برنامه نویسی وب سایت کرگدن در سال 1390 با هدف رعایت استاندارد سازی وب در ایران ، فعالیت خود را آغاز نمود . این شرکت با به کارگیری طراحان خوش ذوق و مسلط به قوانین طراحی و برنامه نویسان حرفه ای ، توانسته است خدماتی نوین در این امر به مشتریان عزیز ، ارائه نماید.

تمامی بخش ها و امکانات وب سایت های طراحی شده توسط این شرکت بطور کامل توسط تیم برنامه نویسی تجزیه و تحلیل ، طراحی و پیاده سازی شده اند که این مهم شرکت را قادر ساخته تا تمامی نیاز های مشتریان خود در خصوص یک وب سایت جامع و کاربردی را تحت پوشش قرار دهد .یکی از مهمترین مواردی که در بین نمونه وب سایت های طراحی شده توسط استودیو طراحی کرگدن ، ملاحظه خواهید نمود تنوع وب سایت ها از نظر نوع صنف ،خدمات و محتوای ارائه شده در آنها می باشد.